• Zrzeczenie się odpowiedzialności

Zamknij

 1. Atmotube nie jest sprzedawany z żadną gwarancją ani oświadczeniem, że będzie funkcjonować w każdych okolicznościach lub nadaje się do określonego celu.
 2. Atmotube nie czyści ani nie „filtruje” powietrza, dostarcza jedynie informacji o szacowanym poziomie całkowitego zanieczyszczenia powietrza, na które jesteś narażony.
 3. Atmotube nie jest wykrywaczem dymu. Atmotube może jednak wykryć lotne związki organiczne (LZO) i tlenek węgla (CO) emitowany wraz z dymem, a niektóre modele wykrywają obecność cząstek stałych (PM).
 4. Jeśli masz problemy ze zdrowiem, powinieneś zawsze polegać na poradach swojego lekarza i własnej ocenie sytuacji, nie na produkcie Atmotube.
 5. Jest to szczególnie ważne dla osób wrażliwych na zanieczyszczenie powietrza – osób z chorobami serca lub płuc (np. astma), osób starszych i dzieci – oraz osób szczególnie wrażliwych na ozon w warstwie przyziemnej oraz dzieci i dorosłych, którzy są aktywni na zewnątrz – osoby te powinny skonsultować się z lekarzem i polegać na jego poradach oraz własnej ocenie sytuacji.
 6. Osoby z alergią na metale, np. na tytan, powinny powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem Atmotube.
 7. Atmotube wykorzystuje akumulator litowo-jonowy, który może powodować zagrożenie pożarem oraz ryzyko wybuchu w przypadku jego uszkodzenia lub niewłaściwego użycia produktu. Aby było jasne, nie należy używać Atmotube, jeśli bateria urządzenia została zdemontowana, przebita, przecięta, zgnieciona, podpalona, nieprawidłowo ładowana i / lub wystawiona na działanie wody, ognia lub wysokich temperatur.
 8. Atmotube jest zaprojektowany by działał z większością modeli smartfonów. Atmotube działa tylko ze smartfonami które posiadają Bluetooth w wersji 4.0 bądź nowszej. Użytkownicy starszych smartfonów będą mogli jedynie podłączyć Atmotube do telefonu, nie będą mogli jednak używać aplikacji Atmotube czy korzystać z innych opcji produktu możliwych jedynie z użyciem smartfona.
 9. Atmotube nie mierzy pojedynczych wartości stężenia gazów i LZO, wykrywa on całkowitą zawartość LZO i innych gazów, na które jesteś narażony.
 10. Nie ma żadnej gwarancji ani zapewnienia że Atmotube, w jakichkolwiek przypadkach, będzie monitorował konkretny rodzaj zanieczyszczenia powietrza, poziomu tlenku węgla, dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, gazów i powiązanych LZO; wycieków gazów; „złego” ozonu w warstwie przyziemnej; i/lub innych niebezpiecznych substancji.
 11. Obecnie znanych jest około 188 niebezpiecznych substancji zanieczyszczających powietrze. Przykłady toksycznych zanieczyszczeń powietrza obejmują benzen, który znajduje się w benzynie; Tetrachloroeten, który jest emitowany z pralni chemicznych; i chlorek metylenu który jest używany jako rozpuszczalnik i środek do usuwania farb. Przykładem innych toksyn powietrznych są: dioksyna, azbest, toluen; metale takie jak kadm, rtęć, chrom i związki ołowiu. Nie ma żadnej gwarancji ani zapewnienia, że Atmotube będzie monitorował stężenie, któregoś konkretnego związku zanieczyszczenia powietrza.
 12. Niektóre modele Atmotube zapewniają szacunkowy pomiar zanieczyszczeń PM1, PM2.5 i PM10, na podstawie specyfikacji czujnika.
 13. W celu uniknięcia wątpliwości, informujemy że Atmotube nie wykrywa pyłków, kurzu, pestycydów, ozonu, siarki, tlenków azotu, metali ciężkich i/lub pleśni.
 14. Nie należy powoływać się na Atmotube w celu powiadamiania lub ostrzegania o zagrożeniach dla środowiska. Jeśli sytuacja, w której się znajdujesz, wydaje Ci się niebezpieczna, nie należy w niej pozostawać tylko dlatego, że Atmotube nie ostrzegł o zagrożeniu lub nie potwierdził, że takowe istnieje.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z informacjami zawartymi w opakowaniu Atmotube lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 

Copyright © 2015-2019 by notAnotherOne Inc. All rights reserved.

 

Atmotube to osobisty czujnik zanieczyszczenia powietrza zaprojektowany, aby pomóc Ci w monitorowaniu jakości powietrza, na które jesteś narażony na co dzień. Jadnak to Ty i Twoi lekarze jesteście odpowiedzialni za podejmowanie odpowiednich decyzji medycznych i zdrowotnych - Atmotube dostarcza jedynie informacje do przeanalizowania. Użytkownicy powinni mieć świadomość, że Atmotube NIE jest urządzeniem medycznym i ma pewne ograniczenia m.in.: nie jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym (pomiary są szacunkowe). Atmotube musi być używany zgodnie ze specyfikacją oraz instrukcją obsługi i nie nadaje się do zastosowań innych niż tam zawarte. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.